خدمات امداد سیار: مجموعه ای است از خدمات برای خودروهای متوقف شده که امکان حرکت ندارند و یا حرکت خودرو باعث بروز مشکلات فنی بیشتری می گردد. با توجه به تنوع مشکلات و تشخیص داده شده، خدمات مذکور در محل مشتری ارائه و یا خودرو به نزدیکترین نمایندگی مجاز منتقل می گردد. خدمات امدادی عمومی قابل ارائه در محل شامل تعویض باتری، شمع و فیوزها می باشد و در سایر موارد به تشخیص کارشناسان رفتار می شود.

نحوه درخواست از امدادسیار:
۱- درصورت بروز هرگونه ایرادی در خودرو اگر بنا به دلایل ایمنی حرکت بیشتر با خودرو احتمال آسیب به خودرو را دربردارد آنرا متوقف نموده و مستقیماً با شماره ۸۸۵۶۵۳۲۳-۰۲۱ و ۰۹۱۹۸۵۸۵۳۲۳ تماس حاصل نمایید تا به مرکز امداد سیار شرکت متصل شوید.
۲- کارشناسان شرکت بعد از ارئه مشاوره و دریافت اطلاعات لازم، شما را راهنمایی می نمایند. درصورتیکه امکان حرکت خودرو باشد، با هماهنگی کارشناسان شرکت خودرو را به نزدیکترین عاملیت مجاز منتقل نمایید در غیر اینصورت با هماهنگی کارشناسان شرکت اعزام امدادگر به محل مشتری صورت می پذیرد. درصورتیکه بعد از حضور امدادگر، امکان رفع ایراد در محل میسر نباشد، خودرو به نزدیکترین عاملیت مجاز منتقل خواهد شد.
۳- جهت رعایت نکات ایمنی، لطفاً چراغهای چشمک زن را روشن نموده و در منتهی الیه سمت راست محل تردد خود توقف نمایید.
۴- امدادسیار شرکت خودروسازی لوتوس، ملبس به لباس فرم و کارت شناسایی می باشند.

هزینه حمل خودرو:
درصورت نیاز به حمل، هماهنگی آن توسط شرکت صورت می پذیرد و مشتری نباید بدون هماهنگی با مرکز امدادسیار شرکت سعی در حمل خودرو به هر طریقی نماید. درصورتیکه ایراد بوجود آمده تحت پوشش گارانتی باشد، کلیه هزینه های آن برعهده شرکت بوده و مشتری هزینه ای برای این بابت پرداخت نمی نماید. درصورتیکه ایراد بوجود آمده تحت پوشش گارانتی نباشد، هزینه های آن متوجه شرکت نخواهد بود.

شماره تماس شبانه روزی امدادسیار ۰۹۱۹۸۵۸۵۳۲۳ تهران و ۰۹۲۱۳۲۲۹۷۸۹ حومه تهران و شهرستان های اطراف